SALON

Co robimy.
vesa_vetrex_salon

Każda marka ma swoją historię.

Nasza rozpoczęła się z chwilą otwarcia pierwszego salonu stacjonarnego. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w naszej branży. Początkowo nasza oferta dotyczyła stolarki okiennej, dziś tworzy ją szeroka gama produktów takich jak systemy aluminiowe, drzwi, bramy, rolety wewnętrzne i zewnętrzne. Każdego dnia rozszerzamy wachlarz produktów zapewniając coraz większy wybór.

Kim jesteśmy.

Największa siłą jest nasz młody i prężny zespół- profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Łączymy nasze dwie główne kompetencje – empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów. Słuchamy ich pragnień i rozumiemy obawy. Pozostajemy też otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji.

Pracujemy z pasją i zaangażowaniem

Tak samo jak o Klientów, dbamy o swoich pracowników. Właśnie dlatego nasze szeregi zasilają ludzie wnoszący do firmy masę pomysłów i energii do pracy.

Foto: www.iconari.com

Dlaczego My?

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem.

Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją. Właśnie to wyróżnia nas wśród konkurencji
Zapewniamy fachowe doradztwo – nasz zespół składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie i chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.
Zapewniamy najnowsze i energooszczędne rozwiązania – poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy całkowite bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz niezawodność naszych produktów, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Partnerzy
vetrex_logotyp_WB
anwis_logotype_BW
portos_logotype_WB
beditom_logotupe_WB
medos_logotype_WB
Illbruck_logotype_WB